Artykuły liturgiczne

W kategorii Artykuły liturgiczne oferujemy: Alby i komże kapłańskie, bieliznę ołtarzową, bursy, cyboria, komplety podróżne. Artykuły dla diakonów, dla służby liturgicznej, dzwonki, gongi. Hostie i komunikanty, kapy i welony naramienne, kociołki, kropidła. W asortymencie znajdują się także inne artykuły liturgiczne, takie jak: krzyże, figury, lampki wieczne, monstrancje i relikwiarze, naczynia liturgiczne, nakrycia, zasłonki, stuły na krzyż, ornaty, stuły kapłańskie, świece, lichtarze, trybularze, łódki, kadzidła, węgielki.

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć artykułów liturgicznych, których potrzebujesz na naszej stronie internetowej, zachęcamy do kontaktu mailowego – sklep@ksiegarniastanislaw.pl. Być może mamy to, czego szukasz w naszych księgarniach stacjonarnych. U nas zrobisz bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

Prezentowane produkty są dostępne również w Księgarni Archidiecezjalnej na ul. Straszewskiego 2 w Krakowie. 

Wyświetlanie 1–24 z 220 wyników