Dla służby liturgicznej

Dla służby liturgicznej – Liturgiczna Służba Ołtarza to określenie wszystkich osób, które służą przy ołtarzu podczas mszy świętej i w trakcie innych nabożeństw religijnych. Ministrare oznacza bowiem „służyć, pomagać”. Aktywne uczestnictwo w Liturgicznej Służbie Ołtarza jest zadaniem bardzo wymagającym, dlatego też dzieli się je pomiędzy różne osoby. Do służby liturgicznej zaliczają się m.in. ministranci, lektorzy, ceremoniarze. W Księgarni św. Stanisława znajdziesz wyjątkowe produkty przeznaczone dla służby liturgicznej, jak: komeżki, sutanele, alby lektorskie czy przewodniki dla ministrantów i lektorów. 

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć artykułów liturgicznych, których potrzebujesz na naszej stronie internetowej, zachęcamy do kontaktu mailowego – sklep@ksiegarniastanislaw.pl. Być może mamy to, czego szukasz w naszych księgarniach stacjonarnych. U nas zrobisz zakupy bez wychodzenia z domu.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21