Monstrancje i relikwiarze

Monstrancje i relikwiarze – w tej kategorii prezentujemy dostępne w naszej Księgarni artykuły liturgiczne, wśród nich monstrancje i relikwiarze. Służą one do przechowywania relikwii (relikwiarze), a także do przechowywania konsekrowanych hostii (monstrancje, kustodia).

Odprawianie mszy świętych i nabożeństw wymaga odpowiednich naczyń liturgicznych, które można kupić w Księgarni św. Stanisława. Monstrancje do umieszczania konsekrowanej hostii i wystawiania Najświętszego Sakramentu podczas adoracji, procesji czy błogosławieństwa. W zależności od modelu można w nich umieszczać różne rozmiary hostii – hostię w tradycyjnym rozmiarze lub dużą. Dostępne są również zdobione relikwiarze.

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć artykułów liturgicznych, których potrzebujesz na naszej stronie internetowej, zachęcamy do kontaktu mailowego –sklep@ksiegarniastanislaw.pl. Być może mamy to, czego szukasz w naszych księgarniach stacjonarnych. U nas zrobisz bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9