Stuły kapłańskie

Stuły kapłańskie – stuła zawieszona na szyi kapłana stanowi bardzo ważną szatę liturgiczną. Ten element stroju kapłana, jakim jest stuła, symbolizuje bowiem godność kapłańską. Szaty liturgiczne, jakimi są stuły, przeznaczono wyłącznie dla księży. Ważne zatem by były wykonane z największą starannością i również z materiału o najwyższej jakości. W tej kategorii prezentujemy stuły w różnych kolorach i z odpowiednią symboliką, dopasowaną do poszczególnych okresów roku liturgicznego. Stuły maryjne, stuły na uroczystości, stuły czerwone, stuły fioletowe, stuły zielone, stuły różowe, stuły czarne, a także stuły dwustronne – właśnie takie szaty liturgiczne prezentujemy w kategorii stuły kapłańskie. 

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć artykułów liturgicznych, których potrzebujesz na naszej stronie internetowej, zachęcamy do kontaktu mailowego –sklep@ksiegarniastanislaw.pl. Być może mamy to, czego szukasz w naszych księgarniach stacjonarnych. U nas zrobisz bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.

Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy. Ze względu na technikę wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor, może różnić się od prezentowanego na stronie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15