Dostawa

1. Klient może modyfikować składane zamówienie do momentu, kiedy otrzyma na adres poczty elektronicznej e-mail potwierdzenie zamówienia, wyboru sposobu wysyłki. Zmiana może też dotyczyć zakresu całości zamówienia, anulowania zamówienia lub jego części, zmiany adresu dostawy czy też danych ujętych na fakturze VAT.

2. Dodanie nowych towarów do istniejącego już zamówienia, które są w realizacji (jeszcze przed wysłaniem towarów) może wpłynąć na przedłużenie czasu realizacji zamówienia.

3. W przypadku rezygnacji Klienta z całości lub części zamówienia (jeśli dokonano wpłaty z góry) zwrot kwoty przez Sprzedającego nastąpi w ciągu 14 dni liczonych od dnia dokonania modyfikacji przez Klienta.

4. Zamówione towary przez Klienta są dostarczane za pośrednictwem firmy wysyłkowej na adres wskazany w formularzu zamówienia.

5. O wysyłce towaru przez Sprzedającego, Klient zostanie powiadomiony telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej e-mail.

6. Klient powinien sprawdzić doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach określonego rodzaju w obecności pracownika Dostawcy.

7. W razie uszkodzenia czy też stwierdzenia ubytku przesyłki, Klient ma prawo wymagać od pracownika Dostawcy spisania stosownego protokołu.

8. Sprzedający wraz z przesyłką i zgodnie z wolą Klienta dołączy paragon fiskalny lub fakturę VAT dotyczącą dostarczanych towarów.

9. W przypadku nie odebrania przez Klienta wcześniej zamówionych towarów i zwrotnego odesłania do sklepu internetowego, Sprzedający skontaktuje się z Klientem telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail celem ustalenia szczegółów z Klientem – terminu jak i kosztów dostawy.

Czas dostawy (Polska):

2 dni robocze (kurier)
2 dni robocze (Poczta Polska)

3 dni robocze (InPost)

W przypadku wyboru opcji: przelew – dni liczone są od momentu zaksięgowania wpłaty.

Koszty dostawy:
Kurier DPD, pobranie – 19 zł
Kurier DPD, DotPay lub przelew bankowy – 17 zł

Poczta Polska, pobranie – 17 zł
Poczta Polska, DotPay lub przelew bankowy – 15 zł

Paczkomaty InPost, DotPay lub przelew bankowy – 12 zł

Paczkomaty InPost, pobranie – 15,00 zł

Kurier InPost przelew, DotPay – 14,00 

Kurier InPost pobranie – 18,00 

 

Wartość zamówienia powyżej 300 zł – wysyłka bezpłatna.