Blog

14 / 08 / 2020

Planer – zorganizuj swój czas!

Czy zdarza Ci się zapominać o najważniejszych sprawach? Nie możesz się zorganizować? Ciągle nie masz czasu?

I teraz…Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK…Mamy dla Ciebie pocieszenie – nie jesteś sam! Nas zapominalskich jest bardzo wiele, dlatego z myślą o takich jak my, stworzyliśmy wyjątkowy produkt – Planer, który każdemu pomoże poukładać i zaplanować bieżące sprawy. 

Planer to nie tylko praktyczny produkt. Oprócz części typowo użytkowej, może także cieszyć oko, uczyć, czy bawić. Taki właśnie jest nasz planer – absolutnie wyjątkowy. Dostępny w 3 wariantach kolorystycznych i graficznych, co sprawia, że sam decydujesz jak będzie wyglądał Twój organizer zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Stylowe liście na granatowym tle, pastelowy obłoczek z promyczkami, a może ciekawe połączenie linii, kropek, które tworzą wyjątkową całość? Wybierz okładkę, która najbardziej do Ciebie pasuje, a przecież jest w czym wybierać! 🙂

Planer jest o wiele ciekawszy niż zwykły notatnik. Tutaj piszecie na uroczych kropkach, które zdecydowanie ułatwiają pisanie. Dodatkowo zawiera cytaty Wielkich Polaków – Jana Pawła II, kard. Stefana Wyszyńskiego. A także…

W organizerze znajdują się strony takie jak:

 • Mój tydzień (podzielony na dni tygodnia), zawiera dużo miejsca na własne notatki
 • Moje plany (do zrobienia, priorytety)
 • Tabelkę z wydatkami
 • Tabelkę z planem urlopowym, listą niezbędnych rzeczy do spakowania na urlop
 • Tabelkę filmy i seriale do obejrzenia
 • Tabelkę książki do przeczytania
 • Tabelkę z ważnymi wydarzeniami
 • Tabelki z ważnymi kontaktami
 • Labirynty do uzupełnienia w wolnej chwili
 • Rozrysowaną grę w statki
 • Dwa niezwykłe wzory do pokolorowania
 • Wzory szlaczków do uzupełnienia

Myślisz, że lepszą opcją dla Ciebie byłby kalendarz? Nic bardziej mylnego! Oczywiście znajdą się tacy, którzy absolutnie przepadają za kalendarzami i za nic w świecie nie będą chcieli zmienić swoich upodobań. Aczkolwiek Planer to o tyle wyjątkowy produkt, który w żaden sposób nie ogranicza. Ma kilka stron ułatwiających planowanie i ogarnianie swojego życia, a reszta jest totalną dowolnością! Tutaj możesz bawić się datami, notatkami, rysunkami – wszystkim na co masz ochotę, bo to Ty sam decydujesz, co, kiedy i w którym miejscu zapiszesz w swoim organizerze.

Teraz pewnie zastanawiasz się…Dla kogo tak właściwie jest ten produkt? Otóż już spieszymy z odpowiedzią. 🙂 Nasz Planer jest absolutnie dla wszystkich! Znajdzie swoich wybrańców zarówno wśród uczniów, którzy będą w nim zapisywać szkolne i pozaszkolne obowiązki, jak i wśród studentów, którzy będą planować kolokwia, naukę, ale także wśród dorosłych, pracujących ludzi, którzy po prostu chcą mieć miejsce, gdzie znajdą się wszystkie, codzienne zapiski, czy wśród duchownych, którzy mogą zapisywać tematy konferencji, ważne słowa podczas rekolekcji, czy inspirujące cytaty z wartościowych książek. Planer jest dla KAŻDEGO, kto chce mieć kontrolę nad swoim czasem, a także często płatającą figle pamięcią.

To jak będzie wyglądał Twój Planer?

Daj się ponieść wyobraźni i koloruj, pisz, baw się słowem, obrazem! Daj się zainspirować i zdobądź swój Planer – niezbędnik każdej zaganianej głowy.

Projekt i wykonanie: TBC Project